tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

Kalendarz imprez i uroczystości

 

K A L E N D A R Z IMPREZ, WYDARZEŃ, KONKURSÓW I UROCZYSTOŚCI

w Przedszkolu Publicznym Nr 6 w Rzeszowie w roku szkolnym 2018/2019,

czyli ,,co było, co jest i co będzie..."

 

Rodzaj uroczystości

Data

Zebranie ogólne dla rodziców dzieci ze wszystkich grup, a następnie spotkania organizacyjne z wychowawcami w poszczególnych grupach wiekowych, godz. 17.00

6 wrzesień

Zebranie organizacyjne Rady Rodziców, godz. 18.00

13 wrzesień

Udział w ogólnopolskiej akcji „WyRaźni na drodze", organizowanej przez agencję WTEM oraz Disney Polska, gr. III

20 – 28 wrzesień

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – wyjazd do sali zabaw dla dzieci w Centrum Rozrywkowym „KOLOROWY ŚWIAT” przy ul. Kozienia 7 (k. TESCO), gr. II, III, IV i V, godz. 9.30 – 12.30 (impreza dofinansowana przez Radę Rodziców)

20 wrzesień

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – wyjazd do sali zabaw dla dzieci „BADABOOM” przy ul. Architektów 14, gr. I, godz. 9.30 – 11.30 (impreza dofinansowana przez Radę Rodziców)

21 wrzesień

SMACZNY I ZDROWY SOCZEK JABŁKOWY! – zajęcia edukacyjne w gr. II zorganizowane przez mamę Adasia

21 wrzesień

,,SEGREGUJĘ, BO WARTO" - zbiórka surowców wtórnych w ramach akcji ogłoszonej przez MPGK

24 wrzesień

„MAGIC SHOW” – pokaz iluzji dla dzieci, godz. 9.00 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

26 wrzesień

Wycieczka edukacyjna do salonu motocyklowego Harley-Davidson oraz Yamaha zorganizowana przez tatę Mateusza z gr. V – gr. IV i V, godz. 10.00 – 12.00 (koszt wyjazdu: autokar – 5 zł)

3 październik

„INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE, czyli RODZINA SAKSOFONÓW” - I audycja muzyczna prowadzona przez Szkołę Muzyczną YAMAHA, godz. 12.45 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

4 październik

„Dzień słonecznika”cykl edukacyjny w ramach programu ,,Cztery pory roku w plastyce, muzyce i literaturze” realizowana w gr. I, II i III

5 październik

,,KOSMICZNY KALENDARZ" - sesja zdjęciowa w wykonaniu Agencji Fotograficzno-Reklamowej PRO-ART FOTO, godz. 11.00

8 październik

Teatrzyk: „PRZYJACIELE Z LEŚNEJ POLANY” – Studio Teatralne „SKRZAT” z Krakowa, godz. 9.45 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

12 październik

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w ramach ogólnopolskiej akcji „WyRaźni na drodze", organizowanej przez agencję WTEM oraz Disney Polska, gr. III – HANIA BARAN, BERNADKA BRYDAK, MAJA DZIEDZIC

15 październik

Spotkanie edukacyjne z żołnierzem zawodowym z Jednostki Wojskowej (tatusiem Wiktorii z gr. V) w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” – gr. IV i V, godz. 9.00

17 październik

Wycieczka edukacyjno-rekreacyjna w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” do pieczarkarni w Bratkowicach oraz spacer po lesie i piknik nad zalewem, gr. III, godz. 9.00 – 13.30 (koszt wyjazdu: autokar = 15 zł)

17 październik

Wycieczka edukacyjna w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie i warsztaty ozdabiania bombek – gr. IV i V, godz. 8.30 – 13.00 (koszt wyjazdu: autokar + wejście do muzeum + warsztaty + bombka z imieniem = 30 zł)

19 październik

Wyjazd do Teatru MASKA na spektakl pt.: „CZASOODKRYWANIE”, gr. I i II, godz. 8.30 – 10.30 (koszt wyjazdu: autokar + bilet do teatru = 16 zł)

19 październik

„Dzień Kundelka” – zajęcia edukacyjne w grupach, spotkanie z opiekunem ze schroniska, rozpoczęcie akcji charytatywnej dla Schroniska KUNDELEK, gr. I, II i III – godz. 9.30, gr. IV i V – godz. 10.30

23 październik

„Dzień pomidora i ogórka”zajęcia tematyczne w gr. IV i V

25 październik

Zebranie robocze Rady Rodziców, godz. 17.30

25 październik

Badania w ramach realizacji programu „ZASTOSOWANIE AUTORSKIEGO PROGRAMU AKTYWIZACJI RUCHOWEJ DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I JEGO WPŁYW NA POSTAWĘ CIAŁA ORAZ PODEJMOWANĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ”dla dzieci z grupy II, III, IV i V, których rodzice wyrazili na to zgodę, godz. 9.00 - 13.30

26 październik

Rozstrzygnięcie XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Słońce, woda i przygoda” pod hasłem: „REJS Z BIAŁO-CZERWONĄ” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 2 oraz Przedszkole Publiczne Nr 15 w Rzeszowie; nagroda - OLAF SZUL; HANIA BARAN, MAJA MILEWSKA - gr. III (wręczenie nagród – godz. 9.00, II LO)

26 październik

DYŻUR (piątek po Wszystkich Świętych)

2 listopad

„Bajkowy dzień” zajęcia tematyczne w gr. I, III i IV

5 listopad

Spotkanie z animatorkami z sali zabaw dla dzieci „BADA BOOM” przy ul. Architektów 14 w poszczególnych grupach, godz. 9.00

6 listopad

I wrocławski test sprawności fizycznej dla dzieci z gr. III, IV i V biorących udział w programie „ZASTOSOWANIE AUTORSKIEGO PROGRAMU AKTYWIZACJI RUCHOWEJ DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I JEGO WPŁYW NA POSTAWĘ CIAŁA ORAZ PODEJMOWANĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ”prowadzony przez dr Pawła Lenika z Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, godz. 9.00

7 listopad

Zajęcia biblioteczne gr. V w bibliotece SP-13, godz. 9.00

8 listopad

„Jestem patriotą” zajęcia tematyczne w poszczególnych grupach, montaż słowno-muzyczny w wykonaniu gr. V, wykonywanie biało-czerwonych kotylionów, bicie rekordu w grupowym śpiewaniu hymnu – 9.XI, godz. 11.11 w ramach akcji „ Rekord dla Niepodległej”

8 - 9 listopad

Podsumowanie XV Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa” – kategoria dla dzieci przedszkolnych: „Okiem leśnej fotopułapki” – zorganizowanego przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (ZS w Pogwizdowie Nowym, godz. 12.00); nagroda - BLANKA BRYDAK z gr. III; gr. II – ZUZIA NIEMIEC i EMILKA ZAJĄC, gr. III – HANIA BARAN, MAJA DZIEDZIC i FILIP ZIELIŃSKI

15 listopad

„TANIEC DWORSKI I TANIEC SZKOCKI” - II audycja muzyczna prowadzona przez Szkołę Muzyczną YAMAHA (impreza finansowana przez Radę Rodziców), godz. 12.45

15 listopad

Kolejne badania dla dzieci z gr. III i IV biorących udział w programie „ZASTOSOWANIE AUTORSKIEGO PROGRAMU AKTYWIZACJI RUCHOWEJ DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I JEGO WPŁYW NA POSTAWĘ CIAŁA ORAZ PODEJMOWANĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ”– zakładanie akcelerometrów, godz. 10.00

16 listopad

Zajęcia edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego pod hasłem „RAZEM BEZPIECZNIEJ” w ramach projektu „Kampania edukacyjno-profilaktyczna miasta Rzeszowa – bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym”, gr. IV i V, godz. 9.00

19 listopad

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – zajęcia tematyczne w poszczególnych grupach

23 listopad

Warsztaty Edukido z wykorzystaniem klocków LEGO® - gr. IV i V, godz. 9.00 – 11.00

26 listopad

Teatrzyk: „MIĘDZY NAMI - KRASNALAMI” – Studio Teatralne „SKRZAT” z Krakowa, godz. 12.30 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

26 listopad

XIX edycja akcji charytatywnej „GÓRA GROSZA”

26 listopad - 2 styczeń

Rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.: „Niepodległa malowana muzyką kompozytorów polskich” zorganizowanego przez Świetlicę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie; nagroda - LENKA BŁAŻEJ z gr. V oraz wyróżnienie - ALA SIEŃKO z gr. IV; gr. IV – ZUZIA DYBAŚ, VALERII HOLYSHEV, JULIAN KALAMARZ i ROBERTO TOMASI, gr. V - WERONIKA TRAWIŃSKA

 27 listopad

Pasowanie na przedszkolaka – gr. I (impreza dofinansowana przez Radę Rodziców), godz. 12.30

27 listopad

Wyjazd do Teatru MASKA na spektakl „DOKĄD PĘDZISZ, KONIKU?”, gr. III i V, godz. 8.30 – 10.30 (koszt wyjazdu: autokar + bilet do teatru = 16 zł)

29 listopad

Warsztaty Edukido z wykorzystaniem klocków LEGO® - gr. I, II i III, godz. 9.00 – 11.00

30 listopad

„Warsztat św. Mikołaja” – pakowanie paczek dla dzieci przez Radę Rodziców, godz. 17.30

4 grudzień

Spotkanie ze Św. Mikołajem, godz. 9.00 – 11.30

6 grudzień

Teatrzyk: „BAJKA ZIMOWA” – Teatr „BAZYL” z Rzeszowa, godz. 9.00 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

12 grudzień

Zajęcia biblioteczne gr. IV w bibliotece SP-13, godz. 9.00

13 grudzień

WIGILIA przedszkolna, godz. 12.30

20 grudzień

Spotkanie świąteczne dla rodziców dzieci z gr. IV, godz. 16.00

20 grudzień

Wręczenie nagród w naszym II Szkolno-Przedszkolnym Rodzinnym Konkursie Plastycznym pt.: „Szopka bożonarodzeniowa”; nagrody - AMELKA LENCZNER z gr. III oraz SANDRA BRYDAK z gr. IV, wyróżnienia - EMILKA MARCZYDŁO z gr. IV (wspólnie z siostrą Alą) i MAKSYMILIAN PATKOWSKI z gr. II

21 grudzień

Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt.: „Oryginalna bombka choinkowa” zorganizowanego przez Przedszkole Publiczne Nr 26 w Rzeszowie; wyróżnienie - WERONIKA TRAWIŃSKA z gr. V (gr. III – HANIA BARAN, MAJA DZIEDZIC i MAJA MACH, gr. IV – KORNELIA SUROWIEC i ROBERTO TOMASI, gr. V – LENA BŁAŻEJ, OLA ŁOJEK i IZABELA RÓŻYCKA)

 21 grudzień

DYŻUR – zimowa przerwa świąteczna

24-31 grudzień

ZABAWA KARNAWAŁOWA prowadzona przez muzyków ze Szkoły Muzycznej YAMAHA, godz. 9.00 - 11.30 + sesja zdjęciowa w wykonaniu Agencji Fotograficzno-Reklamowej PRO-ART FOTO (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

10 styczeń

Teatrzyk: „O BABCI, KRASNALU I KOLOROWYCH KULKACH” – Studio Teatralne „SKRZAT” z Krakowa, godz. 12.30 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

14 styczeń

Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w poszczególnych grupach:

  • gr. IV – 28 styczeń (poniedziałek), godz. 11.00 (Dom Kultury „Staromieście”)
  • gr. III – 30 styczeń (środa), godz. 12.30
  • gr. I – 31 styczeń (czwartek), godz. 10.30
  • gr. V – 1 luty, godz. 10.45 - impreza odwołana ze względu na absencję dzieci
  • gr. II – 1 luty (piątek), godz. 12.30

28 styczeń - 1 luty

„INSTRUMENTY PERKUSYJNE ŚWIATA” - III audycja muzyczna prowadzona przez Szkołę Muzyczną YAMAHA (impreza finansowana przez Radę Rodziców), godz. 12.45

 31 styczeń

DYŻUR – ferie zimowe

11 – 22 luty

„MAŁY RATOWNIK” – udział zajęciach z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy prowadzone przez uczniów SP-13 pod patronatem WORD Rzeszów  11 luty

DZIEŃ KOTA – zabawy tematyczne w poszczególnych grupach

18 luty

Wyjazd na spektakl muzyczny pt.: „AFRYKA DZIKA” w wykonaniu Teatru Współczesnego z Krakowa (cena biletów – 21 zł + koszt autokaru) –  gr. IV i V, godz. 9.30 – 11.30 (duża aula Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Rejtana)

27 luty

„Tłusty czwartek” – dzień na słodko

28 luty

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „Mój przyjaciel" zorganizowanego przez Teatr MASKA; gr. III – HANIA BARAN, BERNADKA BRYDAK, KASIA FERENC, ANTOŚ MALEC i FILIP ZIELIŃSKI

4 marzec

Teatrzyk: „SMOK WAWELSKI” – Studio Teatralne „SZTUKA” z Trzebini, godz. 12.15 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

5 marzec

„KONTRABAS I SPÓŁKA” - IV audycja muzyczna prowadzona przez Szkołę Muzyczną YAMAHA (impreza finansowana przez Radę Rodziców), godz. 12.45

7 marzec

Wyjazd do Teatru MASKA na spektakl „WYSTARCZY BYĆ”, gr. I i II, godz. 8.30 – 10.30 (koszt wyjazdu: autokar + bilet do teatru = 16 zł)

12 marzec

JUŻ WIOSNA! – korowód dzieci przedszkolnych z gaikiem i kwiatami ulicami Staromieścia

20 marzec

Udział w V Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatrzyków  Dziecięcych „PRZEDSZKOLNA MASKARADA” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 2 (sala widowiskowa Teatru MASKA, godz. 11.30 - 12.30), inscenizacja wiersza Juliana Tuwima pt.: „Spóźniony słowik” w wykonaniu ekipy z gr. III w składzie: HANIA BARAN, BERNADKA BRYDAK, MAJA DZIEDZIC, MILENA HORSKA, ANTOŚ KUBICKI i ANTOŚ MALEC

25 marzec

Teatrzyk: „KOT W BUTACH” – Teatr „BAZYL” z Rzeszowa, godz. 11.00 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

25 marzec

VI Przegląd zespołów tanecznych „MINI - Cheerleaders" organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu w Rzeszowie – dziewczęca zespół taneczny z gr. IV i V prowadzony przez p. Małgorzatę Florczak (Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Osmeckiego, ok. godz. 10.00)

28 marzec

Udział w I etapie konkursu muzycznego pt.: „Wędrujące nutki" zorganizowanego przez Przedszkole przy Szkole Podstawowej Nr 29 w Rzeszowie; gr. III - HANIA BARAN (improwizacja taneczna) oraz BERNADKA BRYDAK i BLANKA BRYDAK (piosenka)

29 marzec

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI - zajęcia tematyczne w poszczególnych grupach

2 kwiecień

Zakończenie V edycji konkursu pt.: „Najdłuższa Książka Świata" zorganizowanego przez Filię nr 10 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie oraz Studenckie Koło Naukowe Animatorów Kultury Literackiej Dzieci przy Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego; gr. III – MAJA DZIEDZIC, MAJA MACH, MAJA RZEGOCKA i FILIP ZIELIŃSKI

3 kwiecień

DYŻUR – wiosenna przerwa świąteczna

18 – 23 kwiecień

Teatrzyk: „TRZY ŚWINKI” – Studio Teatralne „SZTUKA” z Trzebini, godz. 10.20 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

29 kwiecień

DYŻUR – weekend majowy

2 maj

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.: „MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA” zorganizowanego przez Muzeum ZŁOTEJ RYBKI oraz Szkołę Podstawową w Dydni; gr. I – NIKOŚ JAKIM i OLEK ZARĘBSKI; gr. II – ANDRZEJEK KUDŁA, ZUZIA NIEMIEC, LENA PIESTRZAK, PATRYCJA SIKORA i EMILKA ZAJĄC; gr. III - HANIA BARAN, BERNADKA BRYDAK, BLANKA BRYDAK, MAJA DZIEDZIC, KASIA FERENC, TYMON GORAL, MILENA HORSKA, ANTOŚ KUBICKI, MAJA MACH, MAJA MILEWSKA, HELENKA PIEPRZNA, FILIP SŁYSZ, KACPER SUROWIEC i FILIP ZIELIŃSKI; gr. IV – ZUZIA DYBAŚ, LENA HAŚKO, KACPER KWOKA, ALA SIEŃKO, ROBERTO TOMASI

10 maj

Wyjazd na spektakl profilaktyczny pt.: „CO W TRAWIE PISZCZY, czyli w grupie siła” w wykonaniu Teatru Muzycznego FORTE z Wrocławia (koszt wyjazdu – 28 zł) –  gr. II i III, godz. 9.40 – 12.00 (Kino ZORZA, ul. 3-go Maja 28)

16 maj

Udział w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Każdy przedszkolak Ci to powie, że sport to zdrowie” zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Umiejętności Społecznych  FRUMIS w Rzeszowie w ramach projektu „Mini Olimpiada Przedszkolaka”; gr. IV – MARTYNA CIOŁEK, ZUZIA DYBAŚ, EMILKA MARCZYDŁO i ALA SIEŃKO

17 maj

II wrocławski test sprawności fizycznej dla dzieci z gr. III, IV i V biorących udział w programie „ZASTOSOWANIE AUTORSKIEGO PROGRAMU AKTYWIZACJI RUCHOWEJ DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I JEGO WPŁYW NA POSTAWĘ CIAŁA ORAZ PODEJMOWANĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ”prowadzony przez dr Pawła Lenika z Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, godz. 9.00

 21 maj

II etap konkursu muzycznego pt.: „Wędrujące nutki" zorganizowanego przez Przedszkole przy Szkole Podstawowej Nr 29 w Rzeszowie; wyróżnienie - BERNADKA BRYDAK i BLANKA BRYDAK z gr. III

23 maj

Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Moje wymarzone mieszkanie” zorganizowanego przez Fundację Rozwoju Umiejętności Społecznych  FRUMIS w Rzeszowie; nagroda -  MARCEL MIŚKÓW z gr. V, wyróżnienie -  MARTYNKA CIOŁEK z gr. IV; pozostałe prace - SANDRA BRYDAK, ZUZIA DYBAŚ, KORNELKA SUROWIEC i NADIA GÓRNIAK

 24 maj

Teatrzyk: „NOWE PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA” – Studio Teatralne „SKRZAT” z Krakowa, godz. 10.30 (impreza finansowana przez Radę Rodziców)

24 maj

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty - gr. I, godz. 13.00

24 maj

„Like dla Marcela” – głosowanie internetowe na pracę MARCELA MIŚKÓW z gr. V w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Moje wymarzone mieszkanie” zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Umiejętności Społecznych  FRUMIS w Rzeszowie

24 maj –

31 maj, godz. 12.00 

Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem: „Wiosenna łąka” zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8 w Rzeszowie; gr. V – LAURA KOŁODZIEJ, OLA ŁOJEK i IZA RÓŻYCKA

27 maj

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty - gr. II, godz. 14.00

28 maj

Zebranie informacyjne dla rodziców dotyczące procedur bezpieczeństwa obowiązujących na terenie przedszkola oraz osób i instytucji, do których można zgłosić się po wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej, godz. 18.00

28 maj

Zebranie Rady Rodziców przedszkola i szkoły w sprawie pikniku, godz. 18.30

 28 maj

Wycieczka edukacyjna w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” do Oddziału Prewencji Policji w Zaczerniu zorganizowana przez p. Małgorzatę, mamę Tymka z gr. IV; gr. IV i V, godz. 12.00 – 15.00

31 maj

PIKNIK RODZINNY z okazji DNIA DZIECKA (impreza dofinansowana przez Radę Rodziców), godz. 10.30 - 13.00

1 czerwiec

III MINI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA – impreza sportowa na zakończenie programu realizowanego we współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim – Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Bł. Karoliny 21, gr. IV, godz. 8.45 - 11.30

4 czerwiec

Piknik gr. IV zorganizowany przez rodziców Ali Sieńko, godz. 9.30 – 11.30

 5 czerwiec

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty - gr. III, godz. 13.00

 5 czerwiec

Udział w „energetycznym” spektaklu edukacyjnym pt.: „JAK PSTRYK I BZIK ZOSTALI OŚWIECENI”, gr. III, IV i V, godz. 8.00; organizator: PGE oraz p. Łukasz, tata Michałka z gr. III

 5 czerwiec

DZIEŃ PRZYJACIELA - zajęcia tematyczne w poszczególnych grupach

10 czerwiec

Wycieczka edukacyjna w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” do 21 Rejonowych Warsztatów Technicznych w  Rzeszowie przy ul. Krakowskiej zorganizowana przez p. Agnieszkę, mamę Adasia z gr. III; gr. II i III, godz. 8.30 - 11.30

 11 czerwiec

Wyjazd do WDK na spotkanie z reżyserem i pokaz filmu „MOJA ŻYRAFA” w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB; gr. IV i V, godz. 8.30 – 11.30

12 czerwiec

Zajęcia edukacyjne w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” o pracy w DHL oraz działalności firmy na rzecz ochrony przyrody, zorganizowane przez p. Katarzynę, mamę Zuzi z gr. II, godz. 9.30

 12 czerwiec

Zajęcia edukacyjne w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” dotyczące budowy samolotów zorganizowane przez p. Agnieszkę, mamę Frania z gr. V, godz. 12.30 – 14.00

 12 czerwiec

VIII Mistrzostwa Rzeszowa w piłce nożnej dla przedszkolaków organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie, godz. 7.30 – 12.00 I miejsce drużyna w składzie: MATEUSZ SZCZEPAŃSKI, OLIWIER BLOK, FRANEK HRYCELAK, MARCEL MIŚKÓW, ŁUKASZ MIĘDLAR i ALAN ZIEMBA z gr. V oraz VALERII HOLYSHEV, SEBASTIAN APRIASZ i DAWID SŁOBODA z gr. IV

 13 - 14 czerwiec

„ZATAŃCZ Z NAMI”  - V audycja muzyczna prowadzona przez Szkołę Muzyczną YAMAHA (impreza finansowana przez Radę Rodziców), godz. 12.30

13 czerwiec

Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty oraz pożegnanie przedszkola w gr. IV i V (impreza finansowana przez Radę Rodziców):

  • gr. IV – 13 czerwiec, godz. 16.00
  • gr. V – 14 czerwiec, godz. 16.00

13 - 14 czerwiec

Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci przyjętych do przedszkola na nowy rok szkolny, godz. 16.30

18 czerwiec

DYŻUR (piątek po Bożym Ciele)

 21 czerwiec

Wycieczka edukacyjno-rekreacyjna do Rezerwatu MAZIARNIA w Wilczej Woli (impreza dofinansowana przez Radę Rodziców) – gr. I – V, godz. 9.30 – 14.00

25 czerwiec?

DYŻUR WAKACYJNY

1 – 31 lipiec

W A K A C J E !!! (przedszkole nieczynne)

1 – 30 sierpień