tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

DZIEŃ DZIECKA - 2.06.2016 r.

„DROGIE DZIECI – w tym dzisiejszym dniu radości, życzymy 100 lat pomyślności. Niech Wam życie w szczęściu płynie, niech Was radość nie ominie! Dziś składamy Wam życzenia: szczęścia, zdrowia, powodzenia! Niech Wam słońce jasno świeci i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki, troski, by nastąpił dzień radości. Te życzenia wprost z urzędu, płyną jak rzeka z rozpędu. I choć skromnie ułożone, dla Was są przeznaczone!...”

 

Z okazji DNIA DZIECKA w dniu 2 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu zabawa plenerowa zorganizowana przez Radę Rodziców, a prowadzona przez animatorów zabaw dla dzieci z Firmy „Palmonutka” z Jarosławia.       

Całą imprezę prowadziła para wesołych i kolorowych klaunów, które zachwyciły dzieci. Przy dźwiękach znanych przebojów prowadzili oni zabawy integracyjne, muzyczne, zręcznościowe oraz konkursy dla naszych milusińskich. Dodatkowymi atrakcjami były bańki mydlane z wytwornicy - roześmiane dzieci łapały tysiące drobniutkich baniek mydlanych lecących w niebo. Był także pokaz dużych baniek mydlanych, które zrobiły furorę wśród dzieciaków. Animatorzy wykonali również pokaz żonglerki talerzami cyrkowymi. Chętne przedszkolaki mogły spróbować swoich umiejętności w tej trudnej sztuce i wychodziło im to całkiem nieźle. Było także przeciąganie liny, limbo, korowody, pociągi i wężyki, a w chwili przerwy i dla ochłody nasze dzieciaki zjadły lody!

A na zakończenie tej wspaniałej imprezy każde dziecko otrzymało wymodelowany balonik. Było naprawdę SUPER, zobaczcie zresztą sami!

 Więcej zdjęć w Galerii...