tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

Wizyta w Banku PKO BP - gr. IV 29.05.2018 r.

Wycieczka edukacyjna w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy”

 

29 maja TYGRYSKI z gr. IV wybrały się do Oddziału Banku PKO BP przy ul. Rejtana.

Na miejscu dzieci zostały przywitane przez organizatorkę tej wycieczki, czyli p. Annę Sznilik (mamę Kamila) i podzielone na trzy grupy: niebieską, czerwoną i zieloną i w tych grupach zwiedzały pomieszczenia bankowe (m.in. skarbiec). Posłuchały o działaniu alarmu i  kamer  oraz o procedurach przenoszenia pieniędzy z banku w specjalnej walizce - dzieci miały możliwość podnieść taką walizkę. Przedszkolaki weszły także do specjalnego pomieszczenia przeznaczonego do robienia przelewów dużych kwot pieniędzy. Następnie zapoznały się z różnymi stanowiskami pracy pracowników banku. Dzieci poznały też zasady działania bankomatu. Dużo emocji wzbudziła również liczarka do pieniędzy – do banknotów i bilonu, oraz maszynka do sprawdzania banknotów.

Przedszkolaki chętnie słuchały o pracy w banku, a także brały czynny udział w dyskusji o pieniądzach i oszczędzaniu. Mamy nadzieję, że dzieci wprowadzane w świat finansów, w przyszłości będą podejmować trafne decyzje finansowe i kiedyś nasze małe Tygryski zamienią się w prawdziwe TYGRYSY biznesu!

Dzieci otrzymały różne drobne upominki od pracowników banku, które będą im przypominać o tym bardzo miłym i sympatycznym spotkaniu.

 

Serdecznie dziękujemy p. Annie Sznilik oraz wszystkim pracownikom Oddziału Banku PKO BP przy ul. Rejtana za poświęcony czas, bardzo miłe przyjęcie, uśmiech i wiele cennych informacji, które na pewno wzbogacą wiedzę naszych przedszkolaków.

DZIĘKUJEMY!!!