tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

ŚWIĘTO RODZICÓW w gr. II - 30.05.2014 r.

„Każda okazja jest dobra, by się spotkać i wspólnie spędzić czas, ale dzisiaj jest dzień szczególny, magiczny – taki, w którym my, dzieci - słowem, piosenką i tańcem pragniemy wyrazić naszą miłość i wdzięczność za dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza”

 

W piątek, 30 maja przed godz. 13.00 zaczęli przybywać do naszego przedszkola szczególni goście, a mianowicie rodzice dzieci z grupy ŻABEK, aby wspólnie i uroczyście obchodzić Dzień Mamy i Taty.

Przedszkolaki wystąpiły przed swoimi rodzicami w przepięknym przedstawieniu o leśnych zwierzątkach. Były więc zajączki, myszki, żabki, jeż, dzięcioł, wiewiórka, motylki i biedronki. Dzieciaki w swoich strojach wyglądały przepięknie. A że czuły, że się podobają, z wielką śmiałością i na luzie przedstawiały swoje role. Również z wielką werwą śpiewały piosenki oraz tańczyły.

Na twarzach wszystkich mam i tatusiów gościł uśmiech, ponieważ ich pociechy zadały sobie wiele trudu, aby przygotować się do odegrania  każdej ze scen. Nie szczędzili także małym artystom gorących braw. A spotkanie zakończyło się wręczeniem upominków, buziakami i uściskami oraz wspólnymi fotkami.

 Więcej zdjęć w Galerii...