tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

DZIEŃ MAMY I TATY w gr. IV 30.05.2014 r.

„Uśmiech, oczy, piękne włosy - Mamę łatwo narysować. Żeby jej nie było smutno, trzeba mamie kogoś dodać. Mama z lodami, Mama z kanapką, lecz najpiękniejsza jest Mama z Tatą!”

 

W piątek, 30 maja – ledwo pożegnaliśmy dzieci i ich rodziców z gr. II, a już zaczęli schodzić się nowi goście. Tym razem zaczęli tłumnie przybywać rodzice TYGRYSKÓW z gr. IV, aby wspólnie świętować to chyba najpiękniejsze dla wszystkich przedszkolaków święto, czyli Dzień Mamy i Taty!

Dzieci wystąpiły w pięknym programie artystycznym, który oprócz walorów estetycznych miał także na celu wartości dydaktyczne, a mianowicie pokazywał dobre i złe zachowanie oraz jak ważna jest miłość w rodzinie, wdzięczność i dobre maniery.

Pięknymi piosenkami, wierszykami i tańcami dzieci uczciły swoich najbliższych, a ich występom przyglądali się uśmiechnięci, a jednocześnie wzruszeni rodzice, którzy oklaskiwali kolejne popisy swoich pociech.

Na zakończenie goście zostali obdarowani upominkami, a dzieciaki otrzymały pokaźną porcję całusów i przytulasków. Był także słodki poczęstunek dla wszystkich oraz pamiątkowe zdjęcia!

 Więcej zdjęć w Galerii...