tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

Projekt INTERNATIONAL KINDERGARTEN - 1-5.07.2013 r.

Edycja III

 

W pierwszym tygodniu dyżuru wakacyjnego po raz trzeci już wzięliśmy udział w międzynarodowym projekcie warsztatowym dla dzieci pn.: INTERNATIONAL KINDERGARTEN,  realizowanym przez Stowarzyszenie AIESEC Polska.

Tym razem naszymi gośćmi były trzy bardzo sympatyczne studentki, a mianowicie: Na Duong Nguyen zwana Naną - z Wietnamu, Maria Piskiouli - z Grecji oraz Luz de Angel Arteaga Souza z Meksyku. Natomiast rolę tłumaczki pełniła znana nam już z poprzednich edycji - Kamila Sowiźrał.

International Kindergarten to innowacyjny, ogólnokrajowy projekt edukacyjny skierowany m.in. do przedszkoli we wszystkich większych miastach na terenie całej Polski. Ma na celu szerzenie różnorodności kulturowej i tolerancji wśród dzieci w wieku przedszkolnym, u których w tym okresie rozwoju kształtują się postawy wobec otaczającego świata. Zajęcia kulturalno–językowe prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów z zagranicy i polegają na grach oraz zabawach w języku angielskim.

Głównym celem projektu jest zdobywanie wiedzy poprzez kreatywną zabawę oraz promocję idei różnorodności kulturowej i tolerancji wśród najmłodszych. Dzieci poprzez zajęcia muzyczne, plastyczne, sportowe, kulturowe, taneczne oraz integracyjne zdobywają wiedzę o życiu w najodleglejszych zakątkach świata.

Więcej zdjęć w Galerii...