tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w gr. IV - 28.01.2019r.

 

 

W poniedziałkowe przedpołudnie 28 stycznia sala widowiskowa staromiejskiego Domu Kultury wypełniła się przejętymi babciami i dziadziami naszych TYGRYSKÓW z grupy IV. Przedszkolaki zaprosiły swoich najbliższych, aby wspólnie świętować uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci przedstawiły piękne jasełka (przygotowane przez wychowawczynie - Agnieszkę Miękisz i Agnieszkę Dębicką), śpiewały kolędy i pastorałki. Nie zabrakło oczywiście życzeń i własnoręcznie wykonanych upominków.

Zgromadzona publiczność po pięknym występie nagrodziła przedszkolaków gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, okazując w ten sposób wdzięczność swoim kochanym dziadkom za ich miłość, oddanie, ciepło i opiekę.

Zaproszeni jubilaci z zachwytem podziwiali występy swoich wnucząt. Wzruszenie dostojnych gości było duże, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków. Serdeczna atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnych, miłego spędzenia czasu i bliższego poznania.