tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w grupie III…

…czyli FAMILIADA w przedszkolu!

 

30 stycznia nasze MOTYLKI z grupy III zaprezentowały program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowany przez p. Martę Klesyk i Małgorzatę Kawula. A był to program niezwykły, ponieważ dzieci zaprezentowały specjalne wydanie „Familiady” dla Babć i Dziadków.

Na widowni zasiedli goście specjalni, czyli Babcie i Dziadkowie. Jak na prawdziwą telewizyjną „Familiadę” przystało, teleturniej rozpoczął się od charakterystycznego sygnału. Nie zabrakło również prowadzącego oraz rywalizujących ze sobą drużyn. Przedszkolaki, wcielając się w rolę babć i dziadków i odgadując zakończenia znanych przysłów i powiedzeń, wzbudziły wiele radości wśród zgromadzonych gości. W trakcie teleturnieju pojawiły się także słynne dowcipy prowadzącego oraz przerwy na reklamę. Na zakończenie zabawy drużyny jednogłośną decyzją przekazały główną nagrodę wszystkim obecnym na sali babciom i dziadkom.

Nasza przedszkolna „Familiada” została nagrodzona gromkimi brawami, ale to jeszcze nie był koniec występu. Teraz przyszedł czas na wiersze, piosenki i życzenia dla szanownych gości. Nie zabrakło również tańców. Chłopcy przedstawili układ choreograficzny do piosenki Haliny Kunickiej „Orkiestry dęte”, natomiast dziewczynki zatańczyły brawurowo do melodii Scotta Joplina „The Entertainer". A na zakończenie były jeszcze upominki dla jubilatów, uściski i całuski, no i oczywiście słodki poczęstunek (za który serdecznie dziękujemy rodzicom :)).

 

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków!