tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w gr. II - 1.02.2019 r.

 

1 lutego w grupie II, czyli u naszych dzielnych ŻABEK odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami – Martą Widak i Alicją Sobala, przygotowały piękny program artystyczny. Oprócz montażu słowno-muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuczęta w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. A po występie goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, aktorskie oraz taneczne. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków!