tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

DZIEŃ MAMY I TATY w gr. I - 24.05.2019 r.

„Małe przedszkolaki przyszły z kwiatuszkami - niech mamusia i tatuś ucieszą się z nami!”

 

Mama i tata to dla kilkulatka najważniejsze osoby w życiu. Są najmądrzejsi, najpiękniejsi, najodważniejsi i najukochańsi. Nic dziwnego, że maluchy niecierpliwie oczekują na ich święto, by wśród wierszyków i laurek złożyć rodzicom najlepsze życzenia.

Dzień Mamy i Taty to również dla rodziców wyjątkowe przeżycie. Nic tak nie wyciska łez z oczu, jak nieporadnie narysowane serduszko czy nieśmiało wyszeptany wierszyk o miłości. Ale przecież o miłości najlepiej mówić właśnie szeptem i na ucho...

Nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy KACZUSZEK 24 maja wystąpiły przed swoimi rodzicami. Tradycyjnie już było to ogromne przeżycie dla dzieci. Były wiersze, piosenki, układy taneczne, no i oczywiście najserdeczniejsze życzenia. I choć nawet jeśli jakiś kroczek w układzie został pomylony, czy słówko z recytowanego wierszyka umknęło, to nic złego się nie stało. Mamy i tatusiowe byli zachwyceni. A dzieci doskonale wiedzą, że tata jest „najlepszy pod słońcem”, a mama z kolei „najpiękniejsza na calutkim świecie”.

A po występie, wspólnym tańcu z rodzicami i wręczeniu im samodzielnie wykonanych upominków, przyszedł czas na słodki poczęstunek.

 

Serdecznie dziękujemy rodzicom za wszystkie pyszne słodkości i zdrowe soczki!

 

Więcej zdjęć w Galerii...