tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

Przedszkolaki w... wojsku! - 11.06.2019 r.

Wycieczka w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy”

 

11 czerwca ŻABKI z gr. II i MOTYLKI z gr. III wybrały się na wycieczkę edukacyjną w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” do 21 Rejonowych Warsztatów Technicznych w Rzeszowie, które mają swoją siedzibę przy ul. Krakowskiej.

Przedszkolaki zwiedziły Salę Pamięci oraz zapoznały się z pracą mechaników specjalizujących  się w obsłudze i remontach bojowych wozów piechoty, transporterów itp. W warsztatach naprawia się również sprzęt łączności, uzbrojenie i inne. Dzieci z wypiekami na twarzy oglądały pojazdy i sprzęt łącznościowy. Ogromną atrakcją dla nich była możliwość wejścia do wozów bojowych i przymierzenie  hełmofonu – przez moment można było wcielić się w rolę pancerniaka lub żołnierza służb łączności.

Na zakończenie wycieczki wszyscy z uśmiechami na twarzy pozowali do pamiątkowych fotografii! To była naprawdę bardzo interesująca wyprawa.

 

Organizatorką wycieczki była p. Agnieszka Masłowska, mama Adasia z gr. III, której serdecznie dziękujemy!

Gorące podziękowania należą się również żołnierzom, którzy przyjęli nasze przedszkolaki z ogromną serdecznością i z wielkim zaangażowaniem opowiadali im o swojej pracy i służbie wojskowej. DZIĘKUJEMY!!!

 

Więcej zdjęć w Galerii...