tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

Wycieczka do NTB ACTIVE Club w Głogowie Młp. – gr. I-V, 25.06.2019 r.

 

25 czerwca, na zakończenie roku szkolnego, wybraliśmy się całym przedszkolem na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do NTB ACTIVE Club w Głogowie Młp.

NTB Active Club to idealne miejsce do pracy i relaksu, gdzie stawia się na ruch i świetną zabawę. Były to właśnie główne atrakcje, z których skorzystały nasze przedszkolaki.

Dzieci zostały podzielone na kilkunasto osobowe grupy i rozpoczęły się ciekawe zajęcia, wśród których znalazły się:

  • nauka gry w boulle - dzieci   pod okiem instruktorów poćwiczyły technikę i celność uderzeń;
  • zabawy z animatorem – tańce przy muzyce, zabawy integracyjne z wykorzystaniem chusty animacyjnej, kolorowych tuneli, twistera, limbo oraz piłki w rozmiarze XXL;
  • warsztaty kulinarne – w czasie których dzieci robiły proziaki (i oczywiście mogły się przy tym upaprać ciastem po same pachy!);
  • kącik plastyczny – gdzie dzieciaki mogły pokolorować kredkami oraz malować farbami styropianowe literki i aniołki;
  • studio tatuażu i modelowania baloników;
  • konkurs „Kto szybciej?” – podczas którego przedszkolaki musiały na czas napełnić naczynie wodą za pomocą plastikowej nakrętki;
  • wytwórnia „gniotków” – które dzieci robiły przy użyciu uciętej plastikowej butelki i mąki ziemniaczanej;
  • w wolnych chwilach między zajęciami z instruktorami dzieci mogły do woli korzystać z placu zabaw z ogromną piaskownicą, zjeżdżalnią, mega dużymi, ale bardzo lekkimi klockami styropianowym, huśtawek i drabinek.

Przez cały czas mogliśmy także korzystać z bufetu, który oferował chrupki kukurydziane, krakersiki, paluszki, wodę z cytryną i soki owocowe. Natomiast po trudach zabaw mogliśmy posilić się kiełbaskami z grilla.

To był męczący, bo spędzony bardzo aktywnie dzień i wcale nie chciało nam się wracać do przedszkola, tym bardziej, że pogoda była piękna, a wokół mnóstwo zieleni (no i wszechobecne w tym roku komary nie dokuczały!).

Więcej zdjęć w Galerii I...

Więcej zdjęć w Galerii II...