tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - 20.09.2019 r.

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

 

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Dzieci z naszego przedszkola obchodziły swoje święto bawiąc się beztrosko w salach zabaw – KACZUSZKI z gr. I w „BADA-BOOM”, natomiast gr. II, III, IV i V – w „KOLOROWYM ŚWIECIE” (relacje w kolejnych artykułach).

 

Wszystkim naszym kochanym Przedszkolakom z okazji ich święta życzymy wielu cudownych chwil wypełnionych zabawą i nauką oraz ekscytującymi eksperymentami, które prowadzą do odkrywania tajemnic otaczającego świata. Niech każdy Wasz dzień spędzony w przedszkolu z koleżankami i kolegami będzie wypełniony szczęściem, uśmiechem i radością!