tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

TŁUSTO-CZWARTKOWY BAL KARNAWAŁOWY! - 20.02.2020 r.

 

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Nasz przedszkolny bal karnawałowy odbył się 20 lutego, akurat w „tłusty czwartek”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich bajkowych bohaterów. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Bal prowadzili muzycy ze Szkoły Muzycznej YAMAHA.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach. Przedszkolaki tańczyły w rytmie samby, walczyka i rock and rolla, były też „Kaczuchy" i wiele innych przebojów znanych dzieciom. A podczas przerwy na dzieci czekały pyszne soczki i oczywiście (zgodnie z tradycją tego dnia) – pączki. Czas płynął bardzo szybko, więc kiedy nadszedł koniec zabawy, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. 

 

Koszt imprezy w wysokości 450 zł został pokryty z konta Rady Rodziców.

Więcej zdjęć w Galerii...