100 LAT DLA NASZYCH JUBILATÓW!

Urodziny w przedszkolu (23 - 29 marzec)

Nasze przedszkolaki z okazji swoich kolejnych urodzin, na tej stronie otrzymują życzenia.

W tym trudnym czasie zagrożenia epidemiologicznego, kiedy prawie cały świat zwolnił, a przed każdym z nas jest do zdania trudny egzamin z rozsądku, życiowej mądrości, życzliwości, uczciwości i człowieczeństwa – postarajmy się znaleźć okruchy normalności i pogodę ducha. Wykorzystajmy ten czas na bycie razem -  tak naprawdę razem, a nie obok siebie... I pamiętajmy: #zostańwdomu

To również dobry czas na spokojne celebrowanie kolejnych urodzin dzieci. Impreza w domu, wśród najbliższych domowników, z ciekawym pomysłem przewodnim, może być niezapomnianym przeżyciem dla naszych milusińskich.

A w tym tygodniu, dokładnie26 marca - swoje szóste urodziny będzie obchodził MACIEK MALEC z grupy IV.

Wiele gwiazdek jest nocą na niebie...

Tyle samo najlepszych życzeń ślemy dziś właśnie do Ciebie:

dużo zdrówka, szczęścia i radości,

niech na Twojej buzi uśmiech zawsze gości!

Wszystkiego najlepszego życzą koleżanki i koledzy z grupy oraz panie